Frecciarossa z Mediolanu do Lecce od 39 EUR

Do oferty Trenitalia wchodzi właśnie nowa wakacyjna promocja Summer Experience dzięki której w siatce połączeń pojawi się wiele interesujących tras. Dla fanów Mediolanu i północy Włoch najważniejsze połączenia to nocny pociąg Frecciarossa Mediolan – Lecce oraz pociągi Intercity Lecce Bolzano. Oto rozkłady i ceny wyjątkowej oferty wakacyjnej Summer Experience 2024.

Każdego roku w ofercie Trenitalia na wakacje pojawiają się interesujące połączenia łączące najciekawsze włoskie miasta oraz zapowiada zwiększenie liczby oferowanych połączeń i rozszerzenie składów o podwójne pociągi.

Trenitalia na lato zapowiada 8 pociągów Frecciarossa kursujących między Mediolanem, a Kalabrią oraz 2 pociągi między Wenecją a Reggio Calabria. Dodatkowo 16 pociągów z Rzymu do Kalabrii, kilkadziesiąt pociągów jadących wzdłuż Adriatyku, dwa pociągi Mediolan Pescara oraz weekendowy pociąg Bolzano, Trydent i Werona.

W polskojęzycznych mediach głównego nurtu największe wrażenie robi nowy nocny weekendowy pociąg Mediolan – Lecce. Pomiędzy tymi miejscowościami najtańsze bilety na nocną podróż będzie można kupić już od 39 EUR. Nowy pociąg będzie kosztować prawie we wszystkie wakacyjne piątki i soboty, a nawet w pierwszy weekend września. Pierwszy przejazd zapowiedziano na 21 czerwca.

Pociągi odjeżdżać będą o 22:45 i dojeżdżać na miejsce o 7:57. W przeciwnym kierunku na trasie Lecce Mediolan wyjazd o 21:05 i przyjazd o 7:35.

Pociąg będzie zatrzymywać się w Parmie, Reggio Emilia, Modenie, Bolonii, Foggia, Barletta, Bari, Monopoli; Fasano, Ostuni i Brindisi.

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB