Bergamo bilet 72h cena. Ile kosztuje bilet na trzy dni?

Wyjazd do Bergamo to marzenie wielu polskich podróżników, które łatwe jest do zrealizowania z powodu wielu tanich lotów do Bergamo. Wiele osób, które planują podróż do Bergamo planuje poruszanie się po mieście komunikacją miejską i zastanawia się ile kosztuje bilet 72h w Bergamo. Ile kosztuje bilet na trzy dni w Bergamo? Jaka jest jego cena? Sprawdźmy to!

Poruszanie się po Bergamo komunikacją publiczną jest nie tylko łatwe ale także przyjemne oraz – jeśli kupimy bilet na 72h – jest nawet dość tanie. Ile kosztuje taka przyjemność? Jaka jest cena biletu na trzy dni?

Bilet na trzy dni na komunikację miejską w Bergamo nie jest przesadnie drogi. Jego cena to 12 EUR czyli w przeliczeniu na złotówki w granicach 54 złotych.

Kupując bilet w Bergamo na 72h możemy podróżować przez 72 godziny od momentu skasowania wszystkimi rodzajami komunikacji publicznej w Bergamo we wszystkich strefach bez dodatkowych opłat.

Podsumowanie: ile kosztuje bilet na trzy dni na komunikację miejską w Bergamo? Cena takiego biletu to 12 EUR. To jednak więcej niż bilet z lotniska w Bergamo do centrum.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB