Ile kosztuje parking na lotnisku w Bergamo. Lotnisko parking cena

Lotnisko w Bergamo to jedno z ważniejszych lotnisk we Włoszech z którego można dolecieć w wiele punktów w kraju, a także na świecie. Wielu podróżnych lecących gdzieś z Bergamo przyjeżdża tu własnym samochodem i zastanawia się ile kosztuje parking na lotnisku w Bergamo. Jaka jest cena parkingu w Bergamo? Ile kosztuje parking w Bergamo?

Ile kosztuje parking na lotnisku w Bergamo? Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Zależy od tego jak długo będziemy parkować, a także czy troszczymy się o nasz pojazd i wybieramy parking zadaszony czy też mniej zależy nam na naszym pojeździe i zostawimy go pod chmurką.

24 godziny parkingu w Bergamo na parkingu terminala P2 w bliżej położonym sektorze A to koszt 22 EUR. W dalej położonym sektorze B jest taniej i koszt to 16 EUR. W terminalu P3 przygotowanym przede wszystkim dla osób zostawiających samochód na dłużej koszt 24 godzin to 14 EUR.

Parkingi odkryte są tańsze. Odkryty parking przy terminalu P2 to koszt 14 EUR, a P3 to koszt zaledwie 11 EUR. Przy pozostawieniu samochodu na dłużej ceny parkingu są niższe.

Za tygodniowy postój na lotniskowym parkingu w szczycie sezonu 2023 zapłacimy odpowiednio 100 EUR za P2 sektor A, 72 EUR za P2 sektor B, 55 EUR za P3 za parkingu kryte, a 55 EUR za P2 lub nawet tylko 32 EUR za P3 za parkingi na wolnym powietrzu i palącym słońcu Bergamo. Podróżnym posiadającym auto w Bergamo podpowiadamy też na temat parkowania w Bergamo.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB