Rowery miejskie LaBiGi w Bergamo cennik. Zwiedzanie Bergamo rowerem

Wielu turystów szukających nietypowego sposobów na zwiedzanie Bergamo wybiera wynajem rowerów miejskich systemu LaBiGi w Bergamo. Ile kosztuje wynajem roweru w Bergamo? Jakie są ceny rowerów miejskich? Ile kosztuje wynajem roweru w Bergamo? Sprawdźmy to!

LaBiGi to platforma miejskich rowerów w Bergamo obsługiwana przez firmę Nextbike. W mieście znajduje się 30 fizycznych oraz 30 wirtualnych stacji odbioru i zwrotu rowerów, a do dyspozycji turystów i mieszkańców jest około 350 rowerów.

Rowery w Beragmo dostępne są przez cały rok. Ile kosztuje wypożyczenie roweru w Bergamo? Standardowa opłata za wynajem roweru w bergamo to 1 EUR za 30 minut, 1 EUR za okres od 30 do 60 minut i 4 EUR za kolejne 60 minut.

Wynajem rowerów elektrycznych jest droższy i kosztuje 2 EUR do 30 minut, 3 EUR za okres od 30 do 60 minut lub kolejnych 9 EUR za każde dodatkowe 60 minut.

Najbardziej opłacają się więc abonamenty na rowery w Bergamo, nawet jeśli przyjeżdżamy na kilka dni. W miesięcznym pakiecie koszt roweru w Bergamo to 10 EUR za miesiąc. Korzystając z abonamentu na rowery mamy pierwsze 30 minut każdego wynajmu za darmo.

Stawka w abonamencie to 0,50 EUR za 30-60 minut oraz 4 EUR za każde kolejne 60 minut w przypadku rowerów konwencjonalnych.

Rowery elektryczne w abonamencie w Bergamo to koszt 1 EUR za okres od 30 do 60 minut oraz 9 EUR za kolejnych 60 minut przejażdżki.

W Bergamo jest też opłata roczna za wynajem rowerów. Kosztuje 40 EUR i również pozwala na darmowe przejażdżki do 30 minut.

Mapa stacji wynajmu rowerów miejskich w Bergamo jest dostępna na oficjalnej stronie firmy obsługującej rowery miejskie w Bergamo oraz na stronach ATB. Poruszanie się rowerami w Bergamo jest więc tańsze niż Uber oraz taxi w Bergamo.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB