Ile kosztuje bilet z lotniska do Bergamo? Ile z Bergamo na lotnisko?

Przylot na lotnisko w Bergamo to popularny sposób na dotarcie do tego urokliwego włoskiego miasteczka. Wielu obieżyświatów z Polski zastanawia się ile kosztuje bilet z lotniska do centrum Bergamo. Ile kosztuje autobus z lotniska do Bergamo? Jaka jest cena biletu? Ile kosztuje bilet z Bergamo na lotnisko? Sprawdźmy to.

Dojazd z lotniska Bergamo do centrum to popularny sposób na dotarcie do miasta. Wiele osób szukających oszczędności decyduje się na przejście pieszo lub dojazd autobusem do centrum. Ile kosztuje autobus? Jaka jest jego cena?

Bilet normalny na autobus z lotniska do centrum Bergamo, nadający się na całą komunikację i autobus linii 1, to po podwyżkach koszt 3 EUR czyli w przeliczeniu na złotówki w granicach 12 złotych oraz 95 groszy. Za taką cenę nabywamy bilet, który uprawnia nas do podróżowania przez 90 minut czyli tyle ile trwają dwie połówki meczu piłki nożnej bez oddzielającej je przerwy.

Podsumowanie: ile kosztuje bilet na autobus do Bergamo? Bilet na autobus do Bergamo to koszt 2,60 EUR.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB