Ile jest z Bergamo do Mediolanu? Jaka odległość w km?

Do Bergamo łatwo tanio dolecieć z wielu lotnisk w Polsce, a następnie wybrać się do kolejnych miejscowości we Włoszech. Jedną z tych miejscowości jest Mediolan. Wielu turystów zastanawia się czy z Bergamo do Mediolanu jest daleko. Jak daleko jest? Jaka jest odległość w kilometrach? Sprawdźmy ile jest kilometrów.

Bergamo to idealny punkt przesiadkowy dla osób, które chcą zwiedzić Mediolan we Włoszech. Dlaczego? Bo jest blisko. Jak daleko jest?

Przejazd samochodem z centrum Bergamo do centrum Mediolanu to odległość 54 kilometrów jadąc drogą E64. Oczywiście z Bergamo do Mediolanu jest bliżej jeśli pociągniemy prostą z centrum Bergamo do Mediolanu.

Jak daleko jest z Bergamo do Mediolanu? Bezpośrednia odległość z Bergamo do Mediolanu to 45 kilometrów.

Podsumowanie: jak daleko jest z Bergamo do Mediolanu? Jak daleko jest z Mediolanu do Bergamo? W linii prostej centrum Mediolanu jest oddalone od Bergamo o 45 kilometrów. Warto podkreślić, że do Mediolanu łatwo dojechać autobusem z lotniska w Bergamo, a także z samego Bergamo.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB