Autobus z Bergamo do Mediolanu ile kosztuje? Cena

Przylatując na lotnisko w Bergamo wiele osób planuje od razu pojechać do Mediolanu i przed swoim urlopem zastanawia się ile kosztuje autobus z Bergamo do Mediolanu. Ile kosztuje autobus z lotniska Bergamo do Mediolanu? Sprawdźmy cenniki przewoźników kursujących na popularnej trasie Bergamo Mediolan. Ile kosztuje przejazd Bergamo Mediolan autobusem?

Dojazd autobusem z lotniska w Bergamo do Mediolanu to jeden z najprostszych sposobów na dojazd do Mediolanu z Bergamo ponieważ przystanek znajduje się dosłownie przed wyjściem z terminala. Ile kosztuje bilet?

Autobusy obsługiwane przez Flibco to koszt 10 EUR za bilet w jedną stronę i po 9 EUR za bilet w jedną stronę przy rezerwacji podróży w dwie strony. Identyczną cenę biletu w jedną stronę czyli 10 EUR proponuje przewoźnik OrioShuttle przy zakupie online. Przy zakupie na miejscu cena to 12 EUR.

Autobusy z lotniska w Bergamo do Mediolanu obsługiwane przez Terravision kosztują 10 EUR w jedną stronę lub również 18 EUR w przypadku zakupu biletów w dwie strony jednocześnie.

Z lotniska w Bergamo do Milano Centrale odjeżdżają także autobusy obsługiwane przez Autostradale. Nie będzie chyba zaskoczeniem ich cena. Koszt to 10 EUR za bilet w jedną stronę lub 18 EUR za bilety w dwie strony.

Dziwnym zrządzeniem losu, bo przecież nie z powodu zmowy cenowej, wszyscy przewoźnicy jeżdżący autobusami z lotniska Bergamo do Mediolanu lub z Mediolan Centrale do lotniska w Bergamo mają identyczny cennik biletów. We wszystkich przypadkach bilety ulgowe kosztują po 5 EUR.

Podsumowanie: ile kosztuje autobus z lotniska w Bergamo do Mediolanu i z Mediolanu na lotnisko w Bergamo? Cena za normalny, bez zniżki, to 10 EUR. Autobusy jeżdżą w kilkudziesięciominutowych odstępach praktycznie przez cały dzień więc nie ma różnicy którego przewoźnika wybierzemy.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB