Gdzie kupić IO Viaggio? Punkty sprzedaży Mediolan Bergamo

Bilety IO Viaggio to popularne wśród turystów rozwiązanie na podróżowanie najróżniejszymi środkami transportu publicznego w Lombardii. Wiele osób przed podróżą zastanawia się gdzie można kupić IO Viaggio. Gdzie kupić IO Viaggio w Bergamo albo w Mediolanie? Gdzie sprzedają?

Gdzie kupić bilet IO Viaggio to pytanie, które często pojawia się na grupach o Lombardii w serwisie Facebook. Zakup karnetu IO Viaggio jest bardzo prosty. Gdzie go kupić?

Najprościej kupić go po prostu przez internet. Najprostszym miejscem w którym można kupić bilet IO Viaggio jest po prostu oficjalna strona systemu czyli witryna znajdująca się pod adresem trenord.it/store. Dostępna jest zarówno w angielskim jak i włoskim języku. Bilet można też kupić w aplikacji na telefony komórkowe.

Gdzie jeszcze można kupić bilet? Jeśli z różnych nie jesteśmy w stanie dokonać zakupu przez internet to po przylocie do Bergamo czy Mediolanu można kupić wersję offline.

Karnet IO Viaggio można kupić na dworcach w Lombardii oraz w automatach biletowych czy to na dworcach czy na stacjach metro w Mediolanie.

Można je kupić także w punktach informacji lokalnych przewoźników komunikacji publicznej czyli na przykład ATM lub ATB, a także w tabakierkach na obszarze Lombardii.

Pełna lista punktów sprzedaży IO Viaggio jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej Trenord pod adresem trenord.it/biglietti/dove-acquistare/biglietterie-e-rivendite.

Nie zapomnijcie sprawdzić co obejmuje Io Viaggio w Lombardii. Tutaj dowiecie się też kiedy warto kupić IO Viaggio, a kiedy nie. Warto też zapoznać się z cennikiem IO Viaggio.

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB