Ile jest z Bergamo do Werony? Jaka odległość w km?

Dla wielu osób Bergamo we Włoszech jest miastem, które jest tylko punktem przesiadkowym. Z Bergamo można łatwo dojechać do wielu miejsc w tym na przykład do Werony. Wielu turystów zastanawia się jak daleko jest z Bergamo do Werony. Jaka jest odległość? Jak daleko jest z Bergamo do Werony? Sprawdźmy odległość w kilometrach!

Jednym z miejsc do których można pojechać z Bergamo jest miasto Julii pięknej niczym Julia Tymoszenko – Werona. Ile jest z Bergamo do Werony? Niewiele!

Przejazd samochodem z centrum Bergamo do centrum Werony to 117 kilometrów, które pokonujemy autostradą A4 i drogą E70 przez Brescie. Przejazd autem zajmie około godziny i 15 minut.

Przejazd transportem publicznym będzie bardziej skomplikowany i droga taka zajmie nam około 2 godzin albo nawet 2 godziny i 15 minut.

Odległość z centrum Bergamo do Werony w linii prostej jest oczywiście jeszcze niższa, ale nie dużo. Odległość w linii prostej z centrum Bergamo do centrum Werony to 107 kilometrów. Tutaj dowiecie się jak najlepiej dojechać z Bergamo do Werony.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB