Bergamo ile trwa lot z Katowic? Ile się leci z Pyrzowic?

Wśród lotnisk z których można tanio dolecieć do Bergamo i Mediolanu z Polski nie sposób nie wymienić lotniska w Katowicach czyli portu lotniczego Pyrzowice. Wielu podróżnych zastanawia się ile trwa lot z Katowic do Bergamo. Jak długo się leci do Bergamo z Katowic? Jaki jest czas lotu? Sprawdźmy to!

Jeśli nie lubicie latać i boicie się długich podróży to lot na lotnisko Mediolan Bergamo z portu lotniczego im. Wojciecha Korfantego w Pyrzowicach nie będzie aż tak straszny ponieważ czas lotu z Katowic do Bergamo nie jest długi.

Lotnisko w Pyrzowicach oddalone jest o około 878 kilometrów w linii prostej od lotniska w Bergamo. Oznacza to, że czas lotu jest dość krótki. Rozkładowo lot z Katowic do Bergamo trwa 1h 45 minut ale w praktyce często zdarza się, że samolot przylatuje do Bergamo znacznie szybciej.

Przy odrobinie szczęścia można dolecieć do Bergamo z Katowic w czasie około 1 godziny 30 minut. Czas lotu z Katowic do Bergamo jest więc bardzo zbliżony do czasu lotu z lotniska w podkrakowskich Balicach.

Polecamy również:

Dodaj komentarz

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB