Ile trwa lot z Warszawy do Bergamo? Czas lotu Warszawa, Modlin, Bergamo

Lotnisko w Bergamo jest jednym z bardziej popularnych lotnisk we Włoszech z których bardzo łatwo dostać się z lotnisk w Polsce w tym z lotniska z Warszawy. Wielu turystów zastanawia się ile leci się z Warszawy do Bergamo. Jaki jest czas lotu do Bergamo z Warszawy i z Modlina? Sprawdźmy to!

Lotnisko w Modlinie jest wprawdzie oddalone od Warszawy ale biorąc pod uwagę szybkość lotu samolotem dystans ten jest pomijalny w naszej podróży do Bergamo. Niezależnie więc czy lecimy z Warszawy z lotniska Chopina czy lecimy z lotniska w Modlinie – czas lotu do Bergamo jest podobny. Ile trwa lot do Bergamo?

Lot z Warszawy z lotniska Chopina na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air trwa rozkładowo około 2 godzin i 10 minut. Praktyka pokazuje, że loty mogą trwać nieznacznie krócej więc jest szansa, że uda się dolecieć na lotnisko BGZ w czasie nieznacznie krótszym niż 2 godziny.

Ile trwa lot z Modlina do Bergamo. Z lotniska w Modlinie o symbolu WUM możemy dolecieć do Bergamo na pokładzie linii lotniczych Ryanair. Lot z Modlina jest rozkładowo krótszy niż lot z Warszawy o 5 minut. Trwa więc planowo 2 godziny oraz 5 minut. Również w tym przypadku można się spodziewać, że przy sprzyjających warunkach uda się wylądować w Bergamo w czasie krótszym niż 2 godziny od wylotu z Polski.

Podsumowanie: ile trwa lot z Warszawy do Bergamo? Jaki jest czas lotu z Warszawy do Bergamo? Czas lotu na pokładzie tanich linii lotniczych z obydwu lotnisk obsługujących polską stolicę to nieco ponad 2 godziny. To nieznacznie więcej niż z Krakowa czy Katowic.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB