Ile trwa lot z Gdańska do Bergamo? Czas lotu Gdańsk Bergamo

Wśród włoskich lotnisk na które można tanio dotrzeć z różnych miejsc w Polsce prym wiedzie lotnisko w Beragmo na które dolecieć można na przykład z Gdańska. Wielu podróżnych zastanawia się ile trwa lot z Gdańska do Beragmo. Ile się leci z Gdańska do Bergamo? Ile trwa lotu? Ile czasu?

Jeśli planujecie podróż samolotem z gdańskiego lotniska GDN im. Lecha Wałęsy na lotnisko GBY Bergamo Mediolan i zastanawiacie się ile trwa lot z Gdańska do Bergamo to mamy dla Was odpowiedź. Ile się leci?

Czas lotu z Gdańska do Beragmo to rozkładowo 2 godziny 5 minut na pokładzie samolotów Ryanair oraz w granicach 2 godzin 10 minut na pokładzie samolotów linii Wizz Air.

W praktyce tanie linie lotnicze docierają na lotnisko w Bergamo zwykle nieco przed planowanym lądowaniem więc można zakładać, że z Gdańska do Bergamo uda się dotrzeć nawet w czasie nieco poniżej 2 godzin.

Podsumowanie: ile się leci z Gdańska do Bergamo? Jaki jest czas lotu? Samolotem tanich linii lotniczych z Gdańska do Bergamo dolecimy w czasie nieco ponad 2 godzin. To czas podobny na przykład do czasu lotu z Warszawy do Bergamo i dosyć podobny do czasu lotu z Krakowa.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB