Bergamo ile trwa lot z Krakowa? Ile się leci z Balic?

Lotnisko w Balicach pod Krakowem jest miejscem z którego bardzo łatwo dostać się do włoskiego Bergamo dlatego też wielu turystów zastanawia się ile trwa lot z Krakowa do Bergamo. Ile się leci z Krakowa do Bergamo? Ile z Bergamo do Krakowa? Jaki jest czas lotu na lotnisko położone niedaleko Mediolanu? Sprawdźmy to!

Połączenia lotnicze z Krakowa do Bergamo i odwrotnie realizowane są kilka razy w tygodniu, a dzięki niskim cenom biletów są bardzo popularne. Jak długo leci się między lotniskiem im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach, a lotniskiem Orio al Serio International Airport (BGY) znanym też jako Milan Bergamo Airport?

Lot z Krakowa do Bergamo trwa stosunkowo krótko więc jest dobrą opcją dla osób, które boją się latać. W linii prostej pomiędzy lotniskiem w Krakowie, a lotniskiem w Bergamo jest zaledwie około 897 kilometrów.

Lot z Krakowa do Bergamo trwa około 1 godziny 50 minut ale często zdarza się, że lot jest krótszy niż rozkładowy więc przy dobrych układach da się spędzić w powietrzu około 1 godziny i 30 minut.

Podsumowanie: ile leci się z Krakowa do Bergamo? Lotnisko w Krakowie, podobnie jak lotnisko w Katowicach, nie jest daleko od lotniska w Bergamo. Rozkładowo loty z Krakowa do Bergamo trwają około 1h50min ale w praktyce samoloty często dolatują szybciej więc jest szansa na lądowanie w Bergamo po około 90 minutach lotu.

Polecamy również:

Dodaj komentarz

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB