Czy w Bergamo jest Uber? Ile kosztuje w Bergamo? Ceny 2024

Bergamo to ciekawa miejscowość odwiedzana przez wielu Polaków, którzy często nie wiedzą jeszcze jak poruszać się po Bergamo i zastanawiają się czy w Bergamo jest Uber. Czy Uber działa w Bergamo? Ile kosztuje Uber w Bergamo? Jakie są jego ceny? Sprawdźmy to!

Czy w Bergamo jest Uber? Odpowiedz na to pytanie brzmi oczywiście: tak. Popularna usługa pozwalająca na zamawianie przejazdów z telefonu komórkowego jest obecna w Beragmo. Czy Uber w Bergamo jest tani? Ile kosztuje?

Dojazd z okolicy dworca kolejowego w Bergamo z Piazzale Guglielmo Marconi do popularnej atrakcji turystycznej San Giovanni Casemate na odcinku 4,4 kilometra to koszt w granicach 15 EUR.

Wybierając się do Bergamo warto zauważyć, że dojazd z centrum do lotniska lub z lotniska do centrum za pośrednictwem Ubera nie powinien być drogi więc jeśli przylecieliœmy do Bergamo i jego cena w aplikacji wynosi nawet około 50-100 EUR to należy chwilę odczekać i zamówić przejazd nieco później gdy przelicznik w aplikacji będzie niższy.

Podsumowanie: czy w Bergamo jest Uber? Tak, w Bergamo działa Uber. Dostępne są opcje UberX, Lux, Black czy wynajem busów. Przejazd w granicach 5 kilometrów powinien kosztować około 15 EUR.

Polecamy również:

1 komentarz do “Czy w Bergamo jest Uber? Ile kosztuje w Bergamo? Ceny 2024”

  1. Cześć! Świetna strona z masą przydatnych informacji! Czy mógłbyś podać może nazwę jakieś sensownej korporacji taksówkarskiej operującej w Bergamo? Lecimy jutro, a dowiedzieliśmy się właśnie, że 26.05 jest całodobowy strajk Trenord i nie mamy jak dostać się do Lecco…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB