Czy na lotnisku w Bergamo jest McDonald’s? Gdzie jest na lotnisku?

Lotnisko we włoskim Bergamo może być dobrym punktem przesiadkowym w podróży do Włoch i nie tylko. W czasie przesiadki może nie starczyć czasu na dobry obiad w restauracji dlatego wiele osób zastanawia się czy na lotnisku w Bergamo jest McDonald’s. Czy na lotnisku jest popularny fastfood?

Lotnisko w Bergamo obfituje w bardzo wiele sklepów oraz restauracji. Jeśli w czasie przesiadki nie macie czasu na dojazd z lotniska w Bergamo do centrum i chcecie zjeść coś błyskawicznie to pewnie zastanawiacie się czy jest to możliwe.

Czy na lotnisku w Bergamo jest McDonald’s? Tak, wśród restauracji znajdujących się na lotnisku w Bergamo jest również McDonald’s.

Warto jednak pamiętać, że McDonald’s na lotnisku w Bergamo jest otwarty w dość dziwnych godzinach otwarcia – jedynie od 10:30 rano do 21:30 wieczorem! Spoglądając na oceny McDonald’s na lotnisku w Bergamo można zauważyć, że wielu klientów nie jest zadowolonych ze standardu obsługi.

Część osób, które mają więcej czasu decyduje się na przejście do innego lokalu pod tym samym szyldem, który znajduje się w sąsiadującej z lotniskiem galerii handlowej OrioCenter. Tam McDonald’s otwarty jest od 9:00 i zamykany jest o 22:00. Uwaga godziny otwarcia mogą się różnić gdy będziecie podróżować do Bergamo więc warto je sprawdzić przed podróżą!

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB