Sklepy na lotnisku w Bergamo. Jakie są sklepy? Ile jest?

Lotnisko w Bergamo to jedno z najważniejszych i największych lotnisk we Włoszech na które przylatuje też wielu Polaków. Wielu podróżnych z Polski zastanawia się jakie są sklepy na lotnisku w Bergamo. Czy są sklepy na lotnisku w Bergamo? Czy są restauracje? Ile jest sklepów na lotnisku w Bergamo? Czy na lotnisku w Bergamo jest drogo? Sprawdźmy to!

Czy na lotnisku w Bergamo są sklepy? Są i to w dodatku bardzo dużo sklepów! Na lotnisku w Begamo znajdują się sklepy +39, Military Aircraft, Boggi, Bottega dei Sapori, Boxeur Des Rues, Calècc, Cycleband, Dif, Durfy, Fratelli Beretta, Kiko, Legami, Marina Militare, Mc2, Myfamily, Nau, Parfois, Perofil, Placius Enoteca, Taste and buy, Tosca Blu, Unieuro, Venchi, Victoria’s Secret oraz ZZZleepandGo.

Jak widać są tu zarówno sklepy z pamiątkami, jak i winem, słodyczami, papierosami, okularami, biżuterią czy ubraniami i bielizną. Dodatkowo na lotnisku w Bergamo działa dwadzieścia restauracji, barów i kawiarni. Jest tu także restauracja międzynarodowej sieci McDonald’s.

Ceny na lotnisku w Bergamo są oczywiście nieco wyższe niż w sklepach w centrum ale kupując alkohol czy perfumy da się znaleźć dobre oferty tańsze niż w innych miejscach. Warto też pamiętać, że na lotnisku jest drożej ale nie tak drogo jak na lotniskach w Polsce!

Dla osób, które wybierają się na zakupy i nie koniecznie chcą kupować tylko za bramkami bezpieczeństwa ciekawym miejscem będzie położone obok lotniska centrum handlowe Orocenter, jedna z największych galerii handlowych w Europie. W Oriocenter znajdziemy ponad 90 butików z ubraniami, 12 sklepów z elektroniką, sklepy z butami, biżuterią, zegarkami i bielizną.

Tutaj dowiecie się jak dojechać z lotniska do centrum Bergamo.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB