Czy można jechać do Bergamo i Mediolanu po trzęsieniu ziemi 2023?

Mieszkańcy Włoch nie mają zbyt dobrych wspomnień związanych z wczesnymi godzinami porannymi 18 września 2023 roku. Wiele osób wie już o silnym trzęsieniu ziemi do którego doszło we wrześniu 2023 roku w regionie Florencji i zastanawia się czy po trzęsieniu ziemi można lecieć do Beragmo. Czy wolno lecieć do Beragmo? Czy można jechać do Włoch? Czy można jechać do Mediolanu po trzęsieniu ziemi?

We wczesnych godzinach porannych 18 września 2023 roku doszło we Włoszech do silnego trzęsienia ziemi w okolicy Florencji z epicentrum znajdującym się 6 kilometrów od Marradi. Na szczęście według wszelkich dostępnych informacji trzęsienie ziemi nie było tragiczne w skutkach i nie spowodowało żadnych strat ludzkich.

Wiele osób zastanawia się czy można jechać do Bergamo i Mediolanu do Włoch po trzęsieniu ziemi. Czy wolno? Wrześniowe trzęsienie ziemi nie wpłynęło na obsługę ruchu turystycznego czy odwołanie lotów. We Włoszech sytuacja jest opanowana i można jechać do Włoch, ewentualni turyści w niczym nie przeszkadzają, a nawet mogą pomóc ponieważ zostawiają swoje cenne pieniądze we Włoszech i napędzają lokalną gospodarkę.

Podsumowanie: czy po trzęsieniu ziemi z września 2023 roku można jechać do Beragmo? Trzęsienie ziemi z 18 września 2023 roku nie spowodowało zniszczeń w okolicach Bergamo. Po trzęsieniu ziemi można jechać do Bergamo, a nawet do Mediolanu.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB