Czy na lotnisku w Bergamo jest palarnia? Gdzie jest?

Lotnisko w Bergamo to dla wielu podróżnych bardzo ważny etap podróży. Wielu podróżnych z pewnością zastanawia się, czy na terenie tego włoskiego portu lotniczego istnieje miejsce, gdzie można zapalić papierosa. Czy na lotnisku w Bergamo jest palarnia? Gdzie jest palarnia na lotnisku w Bergamo?

Czy można palić na lotnisku w Bergamo? Na terenie płyty lotniska czy w budynku terminalu palenie jest oczywiście zabronione tak jak i na wszystkich innych lotniskach.

Dla podróżnych oczekujących na wejście do budynku, istnieje wyznaczone miejsce przed terminalem, gdzie można skorzystać z przerwy na papierosa. Jest to dogodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą skorzystać z ostatniej chwili palenia przed odprawą. Czy po odprawie pasażerowie też mają do dyspozycji palarnie?

Dla osób, które już przeszły przez bramki bezpieczeństwa i znajdują się w strefie odlotów lotnisko w Bergamo istotnie zapewnia dedykowaną palarnię.

Gdzie jest palarnia na lotnisku w Bergamo? Palarnia zlokalizowana jest przed bramką A3.

Podsumowanie: czy na lotnisku w Bergamo jest palarnia? Lotnisko w Bergamo zadbało o potrzeby uzależnionych od palenia tytoniu, oferując wyznaczone miejsca zarówno przed terminalem, jak i w strefie odlotów. Pamiętajmy, że palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca i jest zgubnym nałogiem, który szkodzi zarówno palaczowi jak i osobom znajdującym się w jego bezpośrednim otoczeniu.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB