Ile kosztują bilety na Atalantę Bergamo? Cenniki biletów na mecz

Atalanta Bergamo, zwłaszcza po pamiętnym dwumeczu w którym wyeliminowała podopiecznych Jurgena Kloppa, stała się bardzo popularnym klubem. Wiele osób podróżujących do Bergamo przy okazji wycieczki chce też wybrać się na mecz Atalanty. Ile kosztują bilety na Atalante Bergamo? Ile kosztuje wstęp na mecz Atalanty?

Oczywiście ceny biletów na mecze Atalanty Bergamo zależą od tego czy posiadamy karnet sezonowy, który uprawnia do zakupu tańszych biletów, czy nie. W wolnej sprzedaży bilety są nieznacznie droższe.

Cena zależy też od tego jaką trybunę wybierzemy. Najtańsza trybuna na stadionie Stadio Atleti Azzurri d’Italia znanym też jako Gewiss Stadium to trybuna Curva Nord Pisani. Najdroższa trybuna to Tribuna d’Onore, a także trybuna VIP. Ceny zależą też od rangi spotkania.

Ceny biletów na Atalantę Bergamo

Trybuna Cena dla posiadaczy kart klubowych Wolna sprzedaż
Curva Nord Pisani 24 EUR 28 EUR
Tribuna Rinascimento scoperta 35 EUR 45 EUR
Tribuna Rinascimento coperta 45 EUR 60 EUR
Tribuna Centrale 70 EUR 85 EUR
Widok na boisko 70 EUR 95 EUR
Tribuna d’Onore 85 EUR 110 EUR
Trybuna VIP 100 EUR 140 EUR
Trybuna VIP + pakiet hospitality 200 EUR 250 EUR

Na mecze na wyższych poziomach rozgrywkowych ceny biletów na mecze Atalanty Bergamo są wyższe ale tylko nieznacznie.

Na bardziej prestiżowe mecze istnieje kilka etapów sprzedaży i pełne ceny wynoszą wówczas od 33 EUR za Curva Nord Pisani do 320 EUR za trybunę VIP z pełnym pakietem. Jak widać bilety na Atalantę Bergamo wcale nie są przesadnie drogie.

Bilety na Atalantę Bergamo można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu, a także w punktach sprzedaży Vivaticket. Zwykle trafiają do sprzedaży z niewielkim wyprzedzeniem czasowym przed danym meczem. Strona klubu jest czytelna i nie pozostawia wątpliwości co do sposobu zakupu biletów. Warto też sprawdzić jak dojechać na stadion Atalanty w Bergamo.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB