Stadion Atalanty w Bergamo – dojazd. Jak dojechać na stadion w Bergamo?

Rozgrywki najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich we Włoszech budzą wiele emocji także wśród kibiców w Polsce. Wielu Polaków wybiera się do Bergamo na mecze Atalanty i zastanawia się jak dojechać na stadion Atalanty w Bergamo. Oto porady dotyczące dojazdu.

Gdzie jest stadion Atalanty w Bergamo? Stadion w Bergamo znajduje się kawałek od centrum przy Viale Giulio Cesare. By dostać się na mecz Atalanty trzeba najpierw dojechać na stadion. Jak to zrobić?

Oczywiście dojazd na stadion jest najłatwiejszy wynajmując Uber lub też zamawiając taksówkę. Do tego nie potrzeba jednak poradnika.

Poradnik przyda się tym, którzy chcą dojechać na stadion Atalanty komunikacją z lotniska lub z centrum. Jeśli wybieracie się na mecz Atalanty i przylatujecie do Bergamo to przyda Wam się poradnik dotyczący dojazdu z lotniska do centrum Bergamo.

Gdy już dojedziecie w okolice centrum Bergamo to dojazd na stadion Atalanty możliwy jest autobusem linii 9. Fanom Atalanty Bergamo, lub po prostu tym którzy chcą zaliczyć kolejną atrakcję w Bergamo, polecamy przeczytać ile kosztują bilety na mecze Atalanty Bergamo.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB