Mediolan która godzina. Czy jest zmiana czasu?

Wyjeżdżając nawet do niektórych miast czy krajów położonych w Europie może okazać się, że znajdują się one już w innej strefie czasowej i godzina w nich jest inna niż w Polsce. Wielu podróżników planujących swój wyjazd do Mediolanu zastanawia się która godzina jest w Mediolanie. Jaki jest czas w Mediolanie? Która godzina jest w Mediolanie?

Czy w Mediolanie czas jest inny niż w Polsce? Czas w Mediolanie latem to czas środkowoeuropejski letni (UTC+2), a w okresie jesienno-zimowym jest to czas środkowoeuropejski. Co to oznacza dla podróżujących z Polski?

Oznacza to, że czas w Mediolanie jest taki sam jak w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Pradze, Wiedniu czy Berlinie.

Czy w Mediolanie jest zmiana czasu? Jeśli chodzi o zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy to wciąż odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. We Włoszech w których położone jest miasto Mediolan wciąż obowiązuje sezonowa zmiana czasu.

Podsumowanie: która godzina jest w Mediolanie
? Jeśli jedziecie do Mediolanu i obawiacie się skutków tak zwanego jetlagu po przybyciu na miejsce lub też konieczności przestawiania zegarków to mamy dobrą wiadomość – nie ma takiej konieczności. Czas w Mediolanie we Włoszech jest taki sam jak czas w Polsce.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB