Ile kosztuje wynajem skutera i motocykla w Bergamo? Ceny wynajmu

Poruszanie się po wąskich uliczkach włoskich miast, a zwłaszcza Bergamo, bywa uciążliwe. Z tego powodu wielu Włochów, a także turystów z Polski, rezygnuje z samochodu i przesiada się na dwa koła. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wynajem skutera lub motocykla w Bergamo. Jakie są ceny za wypożyczenie motocykli? Jakie są ceny za wypożyczenie skuterów?

Poruszanie się po wąskich włoskich ulicach bywa trudne dla osób, które nie mają w tym doświadczenia. Z różnych względów wielu Włochów porusza się na motocyklach i skuterach, a tego typu pojazdy są też dostępne w wypożyczalniach. Ile kosztuje wypożyczenie skutera lub motocykla?

Wypożyczenie skutera w Bergamo


Ile trzeba zapłacić za wypożyczenie skutera w Bergamo? Zależy jaki wybierzemy. Proste skutery benzynowe są tańsze, a elektryczne mimo tego że mniej praktyczne, są droższe. Za wynajem Hondy PCX 125 w Bergamo za dzień trzeba zapłacić 35 EUR.

Za wynajem elektrycznego skutera w Bergamo zapłacimy 49 EUR za modele takie jak People S125 czy G5 Pro 50.

Ile kosztuje wynajem motocykla w Bergamo?

Za motocykl Crossfire 500X zapłacimy 49 EUR za dzień wynajmu. Za nieco większe motocykle takie jak Transalp 750 czy Hornet 750 trzeba w Bergamo zapłacić 90 EUR za dzień wynajmu.

Niektóre większe wypożyczalnie oferują także motocykle BMW od około 50-60 EUR za dzień, aż po ekskluzywne modele takie jak BMW S1000XR czy Ducati Scrambler w cenach nawet 800-1000 EUR za dzień. Wynajem większych i lepszych motocykli wymaga od nas wynajmu co najmniej na 3 dni.

W przypadku wynajmu motocykli zwykle konieczny jest depozyt w wysokości 1500 EUR W samym Bergamo nie znajdziemy wielu wypożyczalni motocykli i skuterów. W nieodległym Lecco oferta jest nieco szersza ale za to droższa, wynajmiemy tam m.in. Vespe Primavera 125 za 70 EUR czy Yamaha X Max 400 za 110 EUR za dzień.

Podsumowanie: ile kosztuje wynajem skutera lub motocykla w Bergamo? Najtańsze skutery w Bergamo wynajmiemy od 35 EUR. Wynajem motocykla to koszt od około 50 EUR za dzień przy najmniejszych maszynach, aż po nawet 1000 EUR w przypadku motocykli litrowych jak BMW S1000R.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB