Gdzie zostawić bagaż w Mediolanie? Przechowalnia bagażu cena

Mediolan to duże miasto po którym poruszanie się z bagażami może być utrudnione. Ze względu na to, że w okolicy miasta znajduje się dużo lotnisk wiele osób podróżuje po Mediolanie z bagażem i zastanawia się gdzie zostawić bagaż w Mediolanie. Gdzie są przechowalnie bagażu w Mediolanie?

Mediolan to duże miasto więc i opcji na przechowanie bagażu w Mediolanie jest wiele. Są tu zarówno automatyczne przechowalnie bagażu ze skrytkami jak i przechowalnie z obsługą. Gdzie ich szukać?

Jedna z większych przechowalni bagażu w Mediolanie to znajdująca się na parterze w pasażu handlowym dworca Milano Centrale przechowalnia Kipoint. Obsługowa przechowalnia jest czynna tylko d 7:00 do 21:00 więc nie nadaje się dla wielu podróżnych. Koszt 6 EUR za jeden bagaż, im więcej bagaży tym taniej.

Dwie automatyczne przechowalnie bagażu sieci Stow Your Bags znajdują się na stacji Milano Centrale oraz na stacji Cadorna. Ceny to od 1,99 EUR za torbę plus 0,50 EUR opłaty rezerwacyjnej otwarte od 7:00 do 23:00 na stacji Cadorna oraz od 2,49 EUR plus opłata rezerwacyjna na stacji Centrale.

Przy stacji Centrale działa też Bounce Luggage Storage czyli całodobowa przechowalnia w Ostello Bello. Koszt około 6 EUR za dzień. Sieć ma ponad 100 lokalizacji w Mediolanie.

W Mediolanie znaleźć można wiele przechowalni bagażu RadicalStorage zlokalizowanych na stacji Milano Centralne, Duomo, Centrale FS, Sondrio, Piazzale Loreto i ponad 100 innych punktach w mieście. Jest to sieć wykorzystująca punkty usługowe, bary czy restauracje jako przechowalnie bagażu, niektóre są całodobowe, niektóre tylko w godzinach otwarcia danego biznesu. Cena to 5 EUR za dzień.

Znalezienie przechowalni bagażu w Mediolanie nie należy do trudnych zadań. Działa tu kilka sieci, a także wiele punktów oferujących możliwość przechowania bagażu. Trzeba kalkulować, że przechowanie bagażu w Mediolanie w 2024 roku to około 5 EUR za dzień. Tutaj dowiecie się gdzie przechować bagaż w Bergamo.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB