Czy na lotnisku Bergamo są gniazdka? Gdzie ładować telefon?

Współczesne telefony komórkowe mają to do siebie, że przy aktywnym użytkowaniu ich baterie nie starczają nam na zbyt wiele. Po całym dniu podróżowania po Włoszech wiele osób dojeżdża na lotnisko w Bergamo z wyładowanymi telefonami. Czy na lotnisku w Bergamo da się ładować komórkę? Czy są gniazdka na lotnisku w Bergamo? Gdzie naładować telefon?

Posiadanie zapasu energii w baterii telefonu komórkowego w czasie podróży to bardzo ważna sprawa, zwłaszcza jeśli to właśnie na telefonie jest nasza karta pokładowa, która będzie potrzebna przed wejściem do samolotu w Bergamo.

Czy na lotnisku w Bergamo są gniazdka, żeby naładować telefon? Niestety, kwestia ta nie jest zbyt optymistyczna dla podróżnych. Na lotnisku w Bergamo ciężko naładować telefon ponieważ nie ma na nim publicznie dostępnego gniazdka elektrycznego.

Jak naładować telefon na lotnisku w Bergamo? Mamy dwie opcje. Jedną darmową, a drugą płatną. Na lotnisku w Bergamo w strefie za bramkami znajdują się dwa stanowiska w których dostępne są porty USB z których, jeśli mamy swój własny kabel, możemy naładować telefon. Komórki ładują się tam bardzo powoli.

Druga opcja jest płatna. W strefie odlotów na lotnisku w Bergamo znajdują się automaty do szybkiego ładowania komórek. Ładowanie odbywa się za opłatą wynoszącą 2 EUR.

Podsumowanie: czy na lotnisku w Bergamo są gniazdka? Nie ma publicznie dostępnych gniazdek elektrycznych w strefie odlotów na lotnisku w Bergamo. Są dwa miejsca w których możemy podładować telefon z kabla USB lub też możemy skorzystać z automatu do ładowania komórki za 2 EUR.

Polecamy również:

autor

Szukasz informacji o Bergamo i Lombardii?

Jestem Stefano, jestem autorem tego bloga. Od 15 lat podróżuje po Włoszech. Dlatego stworzyłem dla Wasbloga poświęconego Bergamo, Mediolanowi i okolicom z moimi doświadczeniami. Na tej stronie postaram się podzielić z Wami praktycznymi informacjami na temat atrakcji, zwiedzania, pogody czy transportu w Bergamo, Mediolanie i ogólnie Lombardii. Dziękuje, że tutaj jesteście!

Zapraszam do kontaktu kontakt@mediolanbergamo.pl (For cooperation please contact me at kontakt@mediolanbergamo.pl) Do zadawania pytań praktycznych zapraszam na FB